Softvérové riešenia

Systém macroscop / eocortex sa delí na tri verzie, ML, LS a ST verzia. Každá verzia obsahuje funkcie, ktoré sú potrebné pre inštaláciu inteligentného kamerového systému. Základná verzia ML obsahuje všetky potrebné funkcie pre inštaláciu do 20 kamier. Vyššie verzie umožňujú dokupovať analytické moduly. Možný je prechod z nižšej verzie na vyššiu.

Viac

Objektová analýza a vyhodnocovanie

Systém poskytuje komplexnú radu objektovej analýzy a spätné vyhodnocovanie udalosti. Analýza sa vykonáva ONLINE a upozorňuje obsluhu o aktuálnej situácii. V prípade spätného vyhodnocovania, zákazník ma k dispozícii detailné vyhľadávanie v archíve podľa určenej predlohy.

Viac

Hardvérové riešenia

Systém pracuje na platforme Intel a podporuje O.S. windows 32 alebo 64 bit architektúrou, server alebo PC verzia. K dispozícií je aj LINUX verzia. Klientské aplikácie sa pripájajú priamo z Windows aplikácie LIVE view alebo cez prehliadače IE, Chrome, Firefox atď. Mobilné pripojenie je podporované z O.S. Android, iOS, Windows Mobile. Systém podporuje zmenu rozlíšenia pre mobilných klientov a management I frame obrázkov.

Viac

IP kamerové systémy

K serverovej časti je možné pripojiť vyše 1200 typov IP kamier  a ONVIF alebo PSIA kompatibilné kamery. Systém podporuje video-prevodníky a I/O prevodníky na ovládanie externých zariadení. Následné je možné vytvárať jednotlivé scenária na vytváranie managementu udalostí.

Viac

NOVINKY

V mesiaci 10/2017, je uvedená verzia 2.3.xx. Sledujte stranku eocortex eocortex.com.

Eocortex je preložený do SK jazyka.


 

 

Viac...

K dispozícií modul Suspect search - vyhľadávanie osoby na iných kamerách v systému macroscop

Viac...

Pridaná podpora dorozumievacích zariadení, IP intercom DAHUA. So systémom macroscop viete interaktívne ovládať vstupné dvere a bránu. Samozrejmosťou...

Viac...

RIEŠENIA PRE VÁS